15 Kasım 2015 Pazar

Oh My Ghost

Güzel bir dizi bitirdim yine. Sizinle paylaşmazsam olmaz tabi :))


Baş rolümüz Na Bong Sun. Sürekli hayalet görüyor.Bu yüzden korkak, silik bir tip. Her durumda sürekli özür dileyen ya da teşekkür eden biri. Bir restoranda mutfak asistanı olarak çalışıyor. Tüm bunlar şefe aşık olmasına engel değil tabi:))
Vee Şeff ; harika bir adam. Gülüşü hareketleri çook sevimli. Ben izlerken sırıtmadan duramadım^_^ İlk başlarda Na Bong Sun'u  fark etmiyor.Hatta her şeye özür dilemesine sinirleniyor. Ta ki hayalet hayatlarına girene kadar. Sonra her şey değişiyor. Şefin içindeki o sevimli adam da ortaya çıkıyor böylece. Bennn o adamı yirim :D Beni ayıplamayın sizde böyle hissedeceksiniz..  Gelelim hayaletimiz Shin Soon Ae'e,  üç yıl önce ölmüş,bakire bir hayalet.Bu yüzden de hala dünyadan ayrılamıyor.Dünyadan ayrılması için "Yaşam gücü erkeğini" bulup birlikte olması gerekiyor.Bu nedenle bir çok güzel kadının bedenine girip, kendisi için bu önemli erkeği arıyor. Fakat öptüğü her erkek donup kalıyor.
  Bir gün Na Bong Sun'un bedenini ele geçiriyor ve bedeninden bir türlü çıkamıyor. Hayalet, Na Bong Sun'un bedenindeyken baş rolümüzün yaşamı da değişmeye başlıyor çünkü hayaletimiz ipleri ele alıyor. Silik kız yerine erkek düşkünü, haylaz bir o kadarda eğlenceli bir kız geliyor. Bu arada hayaletimiz yaşam gücü erkeğini de buluyor. Kim olduğunu tahmin etmişsinizdir sanırım.
  Şef, Na Bong Sun'u hayalet bedenine girince fark etmeye başlıyor. Fark etmemesi mümkün değil zaten :)) İzlerseniz ne demek istediğimi anlayacaksınız. İşte dizimiz böyle gelişiyor..
Bu diziyi izlemeniz tavsiye olunur. Çok eğlendim izlerken. Baş roller çok güzel uyum sağlamış. Baş rol kızımız; bedenine hayalet girince de , kendi pasif karakterli halini oynarken de iyi iş çıkarmış. Hayalet de harikaydı.Bölümler ilerledikçe iş basit hayalet hikayesi olmaktan çıkıp, polisiyeyi içine aldı. O da güzel oldu. Kısacası izleyin pişman olmazsınız :)
2 yorum:

  1. Çok tatlı, narutoyu bitirir bitirmez başlamam lazım 😍

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Naruto mu vayy iyi seçim :)) evet izlemeniz tavsiye olunur :))

      Sil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...